Terminarz na sezon 18/19

Polski Związek Koszykówki zaprezentował plan rozgrywek

Terminarz na sezon 18/19

Polski Związek Koszykówki podał terminarz na nadchodzący sezon 1. Ligi. W rozgrywkach weźmie udział 16 drużyn, w tym 5 nowych. Do grona pierwszoligowców dołączyły Górnik Trans.eu Wałbrzych, AZS AGH Kraków, Syntex Księżak Łowicz (awans z 2. Ligi) oraz WKK Wrocław i STK Czarni Słupsk (dzikie karty). Na inaugurację sezonu Trójkolorowi, podobnie jak rok temu, zmierzą się z Polfarmexem Kutno, tym razem areną starcia będzie jednak hala wrocławskiego AWF-u. Kolejne wielkie emocje czekają nas już w 3. kolejce, kiedy do stolicy Dolnego Śląska zawita Jamalex Polonia 1912 Leszno. Miesiąc później czekają nas gorące derby województwa z Górnikiem Wałbrzych, a w połowie grudnia pierwsze starcie o prymat w mieście z WKK. Pełen terminarz poniżej.

 

 

Kolejka 1 (29 września 2018 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

FutureNet Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno

GKS Tychy – Rawlplug Sokół Łańcut

SKK Siedlce – WKK Wrocław

KS Księżak Syntex Łowicz – Enea Astoria Bydgoszcz

AZS AGH Kraków – STK Czarni Słupsk

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Pogoń Prudnik

Biofarm Basket Poznań – Energa Kotwica Kołobrzeg

 

Kolejka 2 (6 października 2018 r.)

Energa Kotwica Kołobrzeg – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Pogoń Prudnik – Biofarm Basket Poznań

STK Czarni Słupsk – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Enea Astoria Bydgoszcz – AZS AGH Kraków

WKK Wrocław KS – Księżak Syntex Łowicz

Rawlplug Sokół Łańcut – SKK Siedlce

Polfarmex Kutno – GKS Tychy

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – FutureNet Śląsk Wrocław

 

Kolejka 3 (13 października 2018 r.)

FutureNet Śląsk Wrocław – Jamalex Polonia 1912 Leszno

GKS Tychy Elektrobud-Investment – ZB Pruszków

SKK Siedlce – Polfarmex Kutno

KS Księżak Syntex Łowicz – Rawlplug Sokół Łańcut

AZS AGH Kraków – WKK Wrocław

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Enea Astoria Bydgoszcz

Biofarm Basket Poznań – STK Czarni Słupsk

Pogoń Prudnik – Energa Kotwica Kołobrzeg

 

 

Kolejka 4 (17 października 2018 r., środa)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Pogoń Prudnik

STK Czarni Słupsk – Energa Kotwica Kołobrzeg

Enea Astoria Bydgoszcz – Biofarm Basket Poznań

WKK Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Rawlplug Sokół Łańcut – AZS AGH Kraków

Polfarmex Kutno – KS Księżak Syntex Łowicz

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – SKK Siedlce

FutureNet Śląsk Wrocław – GKS Tychy

 

Kolejka 5 (20 października 2018 r.)

GKS Tychy – Jamalex Polonia 1912 Leszno

SKK Siedlce – FutureNet Śląsk Wrocław

KS Księżak Syntex Łowicz – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

AZS AGH Kraków – Polfarmex Kutno

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Rawlplug Sokół Łańcut

Biofarm Basket Poznań – WKK Wrocław

Energa Kotwica Kołobrzeg – Enea Astoria Bydgoszcz

Pogoń Prudnik – STK Czarni Słupsk

 

Kolejka 6 (27 października 2018 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – STK Czarni Słupsk

Enea Astoria Bydgoszcz – Pogoń Prudnik

WKK Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg

Rawlplug Sokół Łańcut – Biofarm Basket Poznań

Polfarmex Kutno – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – AZS AGH Kraków

FutureNet Śląsk Wrocław – KS Księżak Syntex Łowicz

GKS Tychy – SKK Siedlce

 

Kolejka 7 (3 listopada 2018 r.)

SKK Siedlce – Jamalex Polonia 1912 Leszno

KS Księżak Syntex Łowicz – GKS Tychy

AZS AGH Kraków – FutureNet Śląsk Wrocław

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Biofarm Basket Poznań – Polfarmex Kutno

Energa Kotwica Kołobrzeg – Rawlplug Sokół Łańcut

Pogoń Prudnik – WKK Wrocław

STK Czarni Słupsk – Enea Astoria Bydgoszcz

 

Kolejka 8 (7 listopada 2018 r., środa)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Enea Astoria Bydgoszcz

WKK Wrocław – STK Czarni Słupsk

Rawlplug Sokół Łańcut – Pogoń Prudnik

Polfarmex Kutno – Energa Kotwica Kołobrzeg

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Biofarm Basket Poznań

FutureNet Śląsk Wrocław – Górnik Trans.eu Wałbrzych

GKS Tychy – AZS AGH Kraków

SKK Siedlce – KS Księżak Syntex Łowicz

 

Kolejka 9 (10 listopada 2018 r.)

KS Księżak Syntex Łowicz – Jamalex Polonia 1912 Leszno

AZS AGH Kraków – SKK Siedlce

Górnik Trans.eu Wałbrzych – GKS Tychy

Biofarm Basket Poznań – FutureNet Śląsk Wrocław

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Energa Kotwica Kołobrzeg

Pogoń Prudnik – Polfarmex Kutno

STK Czarni Słupsk – Rawlplug Sokół Łańcut

Enea Astoria Bydgoszcz – WKK Wrocław

 

Kolejka 10 (17 listopada 2018 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – WKK Wrocław

Rawlplug Sokół Łańcut – Enea Astoria Bydgoszcz

Polfarmex Kutno – STK Czarni Słupsk

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Pogoń Prudnik

FutureNet Śląsk Wrocław – Energa Kotwica Kołobrzeg

GKS Tychy – Biofarm Basket Poznań

SKK Siedlce – Górnik Trans.eu Wałbrzych

KS Księżak Syntex Łowicz – AZS AGH Kraków

 

Kolejka 11 (24 listopada 2018 r.)

AZS AGH Kraków – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Górnik Trans.eu Wałbrzych – KS Księżak Syntex Łowicz

Biofarm Basket Poznań – SKK Siedlce

Energa Kotwica Kołobrzeg – GKS Tychy

Pogoń Prudnik – FutureNet Śląsk Wrocław

STK Czarni Słupsk – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Enea Astoria Bydgoszcz – Polfarmex Kutno

WKK Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut

 

Kolejka 12 (1 grudnia 2018 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Rawlplug Sokół Łańcut

Polfarmex Kutno – WKK Wrocław

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Enea Astoria Bydgoszcz

FutureNet Śląsk Wrocław – STK Czarni Słupsk

GKS Tychy – Pogoń Prudnik

Energa Kotwica Kołobrzeg – SKK Siedlce

KS Księżak Syntex Łowicz – Biofarm Basket Poznań

AZS AGH Kraków – Górnik Trans.eu Wałbrzych

 

Kolejka 13 (8 grudnia 2018 r.)

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Biofarm Basket Poznań – AZS AGH Kraków

Energa Kotwica Kołobrzeg – KS Księżak Syntex Łowicz

Pogoń Prudnik – SKK Siedlce

STK Czarni Słupsk – GKS Tychy

Enea Astoria Bydgoszcz – FutureNet Śląsk Wrocław

WKK Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Rawlplug Sokół Łańcut – Polfarmex Kutno

 

Kolejka 14 (15 grudnia 2018 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Polfarmex Kutno

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Rawlplug Sokół Łańcut

FutureNet Śląsk Wrocław – WKK Wrocław

GKS Tychy – Enea Astoria Bydgoszcz

SKK Siedlce – STK Czarni Słupsk

KS Księżak Syntex Łowicz – Pogoń Prudnik

AZS AGH Kraków – Energa Kotwica Kołobrzeg

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Biofarm Basket Poznań

 

Kolejka 16 (22 grudnia 2018 r.)

Biofarm Basket Poznań – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Energa Kotwica Kołobrzeg – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Pogoń Prudnik – AZS AGH Kraków

STK Czarni Słupsk – KS Księżak Syntex Łowicz

Enea Astoria Bydgoszcz – SKK Siedlce

WKK Wrocław – GKS Tychy

Rawlplug Sokół Łańcut – FutureNet Śląsk Wrocław

Polfarmex Kutno – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

 

Kolejka 16 (5 stycznia 2019 r.)

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Polfarmex Kutno – FutureNet Śląsk Wrocław

Rawlplug Sokół Łańcut – GKS Tychy

WKK Wrocław – SKK Siedlce

Enea Astoria Bydgoszcz – KS Księżak Syntex Łowicz

STK Czarni Słupsk – AZS AGH Kraków

Pogoń Prudnik – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Energa Kotwica Kołobrzeg – Biofarm Basket Poznań

 

Kolejka 17 (12 stycznia 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Energa Kotwica Kołobrzeg

Biofarm Basket Poznań – Pogoń Prudnik

Górnik Trans.eu Wałbrzych – STK Czarni Słupsk

AZS AGH Kraków – Enea Astoria Bydgoszcz

KS Księżak Syntex Łowicz – WKK Wrocław

SKK Siedlce – Rawlplug Sokół Łańcut

GKS Tychy – Polfarmex Kutno

FutureNet Śląsk Wrocław – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

 

Kolejka 18 (19 stycznia 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – FutureNet Śląsk Wrocław

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – GKS Tychy

Polfarmex Kutno – SKK Siedlce

Rawlplug Sokół Łańcut – KS Księżak Syntex Łowicz

WKK Wrocław – AZS AGH Kraków

Enea Astoria Bydgoszcz – Górnik Trans.eu Wałbrzych

STK Czarni Słupsk – Biofarm Basket Poznań

Energa Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Prudnik

 

Kolejka 19 (23 stycznia 2019 r., środa)

Pogoń Prudnik – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Energa Kotwica Kołobrzeg – STK Czarni Słupsk

Biofarm Basket Poznań – Enea Astoria Bydgoszcz

Górnik Trans.eu Wałbrzych – WKK Wrocław

AZS AGH Kraków – Rawlplug Sokół Łańcut

KS Księżak Syntex Łowicz – Polfarmex Kutno

SKK Siedlce – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

GKS Tychy – FutureNet Śląsk Wrocław

 

Kolejka 20 (26 stycznia 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – GKS Tychy

FutureNet Śląsk Wrocław – SKK Siedlce

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – KS Księżak Syntex Łowicz

Polfarmex Kutno – AZS AGH Kraków

Rawlplug Sokół Łańcut – Górnik Trans.eu Wałbrzych

WKK Wrocław – Biofarm Basket Poznań

Enea Astoria Bydgoszcz – Energa Kotwica Kołobrzeg

STK Czarni Słupsk – Pogoń Prudnik

 

Kolejka 21 (2 lutego 2019 r.) – mecze wyłącznie w sobotę (konferencja sędziowska)

STK Czarni Słupsk – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Pogoń Prudnik – Enea Astoria Bydgoszcz

Energa Kotwica Kołobrzeg – WKK Wrocław

Biofarm Basket Poznań – Rawlplug Sokół Łańcut

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Polfarmex Kutno

AZS AGH Kraków – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

KS Księżak Syntex Łowicz – FutureNet Śląsk Wrocław

SKK Siedlce – GKS Tychy

 

 Kolejka 22 (9 lutego 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – SKK Siedlce

GKS Tychy – KS Księżak Syntex Łowicz

FutureNet Śląsk Wrocław – AZS AGH Kraków

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Górnik Trans.eu Wałbrzych

Polfarmex Kutno – Biofarm Basket Poznań

Rawlplug Sokół Łańcut – Energa Kotwica Kołobrzeg

WKK Wrocław – Pogoń Prudnik

Enea Astoria Bydgoszcz – STK Czarni Słupsk

 

Kolejka 23 (13 lutego 2019 r., środa)

Enea Astoria Bydgoszcz – Jamalex Polonia 1912 Leszno

STK Czarni Słupsk – WKK Wrocław

Pogoń Prudnik – Rawlplug Sokół Łańcut

Energa Kotwica Kołobrzeg – Polfarmex Kutno

Biofarm Basket Poznań – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Górnik Trans.eu Wałbrzych – FutureNet Śląsk Wrocław

AZS AGH Kraków – GKS Tychy

KS Księżak Syntex Łowicz – SKK Siedlce

 

Kolejka 24 (16 lutego 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – KS Księżak Syntex Łowicz

SKK Siedlce – AZS AGH Kraków

GKS Tychy – Górnik Trans.eu Wałbrzych

FutureNet Śląsk Wrocław – Biofarm Basket Poznań

Energa Kotwica Kołobrzeg – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Polfarmex Kutno – Pogoń Prudnik

Rawlplug Sokół Łańcut – STK Czarni Słupsk

WKK Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz

 

Kolejka 25 (23 lutego 2019 r.)

WKK Wrocław – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Enea Astoria Bydgoszcz – Rawlplug Sokół Łańcut

STK Czarni Słupsk – Polfarmex Kutno

Pogoń Prudnik – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Energa Kotwica Kołobrzeg – FutureNet Śląsk Wrocław

Biofarm Basket Poznań – GKS Tychy

Górnik Trans.eu Wałbrzych – SKK Siedlce

AZS AGH Kraków – KS Księżak Syntex Łowicz

 

Kolejka 26 (2 marca 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – AZS AGH Kraków

KS Księżak Syntex Łowicz – Górnik Trans.eu Wałbrzych

SKK Siedlce – Biofarm Basket Poznań

GKS Tychy – Energa Kotwica Kołobrzeg

FutureNet Śląsk Wrocław – Pogoń Prudnik

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – STK Czarni Słupsk

Polfarmex Kutno – Enea Astoria Bydgoszcz

Rawlplug Sokół Łańcut – WKK Wrocław

 

Kolejka 27 (9 marca 2019 r.)

Rawlplug Sokół Łańcut – Jamalex Polonia 1912 Leszno

WKK Wrocław – Polfarmex Kutno

Enea Astoria Bydgoszcz – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

STK Czarni Słupsk – FutureNet Śląsk Wrocław

Pogoń Prudnik – GKS Tychy

SKK Siedlce – Energa Kotwica Kołobrzeg

Biofarm Basket Poznań – KS Księżak Syntex Łowicz

Górnik Trans.eu Wałbrzych – AZS AGH Kraków

 

Kolejka 28 (16 marca 2019 r.)

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Górnik Trans.eu Wałbrzych

AZS AGH Kraków – Biofarm Basket Poznań

KS Księżak Syntex Łowicz – Energa Kotwica Kołobrzeg

SKK Siedlce – Pogoń Prudnik

GKS Tychy – STK Czarni Słupsk

FutureNet Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – WKK Wrocław

Polfarmex Kutno – Rawlplug Sokół Łańcut

 

Kolejka 29 (23 marca 2019 r.)

Polfarmex Kutno – Jamalex Polonia 1912 Leszno

Rawlplug Sokół Łańcut – Elektrobud-Investment ZB Pruszków

WKK Wrocław – FutureNet Śląsk Wrocław

Enea Astoria Bydgoszcz – GKS Tychy

STK Czarni Słupsk – SKK Siedlce

Pogoń Prudnik – KS Księżak Syntex Łowicz

Energa Kotwica Kołobrzeg – AZS AGH Kraków

Biofarm Basket Poznań – Górnik Trans.eu Wałbrzych

 

Kolejka 30 (31 marca 2019 r., niedziela) – termin obligatoryjny, godz. 18.00

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Biofarm Basket Poznań

Górnik Trans.eu Wałbrzych – Energa Kotwica Kołobrzeg

AZS AGH Kraków – Pogoń Prudnik

KS Księżak Syntex Łowicz – STK Czarni Słupsk

SKK Siedlce – Enea Astoria Bydgoszcz

GKS Tychy – WKK Wrocław

FutureNet Śląsk Wrocław – Rawlplug Sokół Łańcut

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Polfarmex Kutno

Leave a Reply

thirteen − eleven =